Sunday, April 10, 2011

Lesson for the day

I learned two things today.

1. $2.00 worth of grapefruit is not equal to $2.00 worth of oranges when squeezed.

2. The $3-4 I pay for Simply Grapefruit or Simply Orange juice is totally worth it!

But it was fun for Katelynn and that's worth it all!

Happy Sunday! Praising Him for who He always is!

Posted using BlogPress from my iPhone

1 comment:

  1. LOVE Simply Grapefruit
    (love it more w some vodka or Bushnill's =p)